siedziba:

Gift for You Marek Jakubek

Klęczany 277a

39-127 Będziemyśl

podkarpackie - Rzeszów

INFORMACJE:

Jak zamawiać

Próbki

Wysyłka

@bridelka
bridelka_pl

Regulamin

Polityka prywatności

Płatność

Kontakt

Dojazd

strona główna >

ZAMÓW PRÓBKĘ

kontakt >

ZAPROSZENIA ŚLUBNE ZŁOCONE

dostępne w czterech wariantach, jak poniżej:

pojedyncza karta - wzór KB 15

złoty podkład - wzór KZA 1

w formie pojedynczej karty formatu A6, wykonane na papierze kreda matowa 300g, z kopertą w kolorze białym, zielonym lub pudrowy róż.

cena: 2,35 zł

zamawiając proszę podać symbol:  KA 1  itp.

zamawiając proszę podać symbol:  KB 1   itp.

zamawiając proszę podać symbol:  KZA 1   itp.

zamawiając proszę podać symbol:  KZB 1   itp.

w formie pojedynczej karty formatu ~B6 11,5x16,5cm, wykonane na papierze kreda matowa 300g, z kopertą w kolorze białym, zielonym lub pudrowy róż.

cena: 2,55 zł

ZAMAWIAM

ZAMAWIAM

WZORY ZAPROSZEŃ:

• karta o wymiarach A6, wykonana na papierze kreda matowa 300g z podkładem z papieru złote lusterko, koperta w kolorze białym, zielonym lub pudrowy róż.

cena: 3,10 zł

ZAMAWIAM

• karta ~B6 11,5x16,5cm, wykonana na papierze kreda matowa 300g z podkładem z papieru złote lusterko, koperta w kolorze białym, zielonym lub pudrowy róż.

cena: 4,00 zł

ZAMAWIAM

powrót na stronę główną

Zamawiając zaproszenia prosimy podać wybrany numer zaproszenia i format, kolor kopert oraz dane do zaproszenia (ŚLUB, DATĘ, GODZINĘ, PRZYJĘCIE, TELEFONY, POTWIERDZENIE itp.) oraz listę gości do personalizacji lub zaznaczyć, że zostawiamy puste miejsce do samodzielnego uzupełnienia. Bardzo prosimy o wysyłanie listy gości z ODMIENIONYMI NAZWISKAMI !!! dokładnie tak jak mają być wpisane do zaproszenia, jedno pod drugim,  BEZ  NUMERACJI i z ewentualnym dopiskiem Sz.P. lub W.P. jeśli mają być dodane - nie dopisujemy nic i nie odmieniamy nazwisk. Nie odpowiadamy za błędy w tekstach przesłanych przez klientów!

ZAMAWIAM PRÓBKĘ ZAPROSZENIA