Zamawiając zaproszenia prosimy podać wybrany numer zaproszenia i format, kolor kopert oraz dane do zaproszenia (ŚLUB, DATĘ, GODZINĘ, PRZYJĘCIE, TELEFONY, POTWIERDZENIE itp.) oraz listę gości do personalizacji lub zaznaczyć, że zostawiamy puste miejsce do samodzielnego uzupełnienia. Bardzo prosimy o wysyłanie listy gości z ODMIENIONYMI NAZWISKAMI !!! dokładnie tak jak mają być wpisane do zaproszenia, jedno pod drugim,  BEZ  NUMERACJI i z ewentualnym dopiskiem Sz.P. lub W.P. jeśli mają być dodane - nie dopisujemy nic i nie odmieniamy nazwisk. Nie odpowiadamy za błędy w tekstach przesłanych przez klientów!

tanie zaproszenie ślubne

zamawiając proszę podać symbol np. G1 A6 lub G1 B6 czyli zaproszenie nr G1 bez podkładu w formacie A6 / B6  lub  np. G3 A6 p lub G3 B6 p czyli zaproszenie nr G3 z podkładem w formacie A6 / B6

tanie zaproszenia ślubne

tanie zaproszenia ślubne

tanie zaproszenia ślubne

tanie zaproszenia ślubne

tanie zaproszenia ślubne

tanie zaproszenia ślubne

siedziba:

Gift for You Marek Jakubek

Klęczany 277a

39-127 Będziemyśl

podkarpackie - Rzeszów

zaproszenia ślubne Rzeszów

INFORMACJE:

Jak zamawiać

Próbki

Wysyłka

@bridelka
bridelka_pl

Regulamin

Polityka prywatności

Płatność

Kontakt

Dojazd

MENU

ślub i wesele w Rzymie

HOME >

logo Bridelka.pl

KONTAKT >

 Chrzest

Komunia

Urodziny

 Studniówka

Zaproszenia ślubne złocone

tanie zaproszenia ślubne złocone - dostępne w czterech wersjach: z podkładem złotym z papieru lusterko lub w formie pojedynczej karty oraz w formatach A6 lub B6:

pojedyncza karta - G15 A6

złoty podkład - G1 B6 p

w formie pojedynczej karty formatu A6, wykonane na papierze kreda matowa 300g, z kopertą w kolorze białym, zielonym lub pudrowy róż.

cena: 2,70 zł

złocone A6 bez podkładu

złocone B6 bez podkładu

złocone A6 z podkładem

złocone B6 z podkładem

w formie pojedynczej karty formatu ~B6 11,5x16,5cm, wykonane na papierze kreda matowa 300g, z kopertą w kolorze białym, zielonym lub pudrowy róż.

cena: 2,95 zł

ZAMAWIAM

ZAMAWIAM

• karta o wymiarach A6, wykonana na papierze kreda matowa 300g z podkładem z papieru złote lusterko, koperta w kolorze białym, zielonym lub pudrowy róż.

cena: 3,50 zł

ZAMAWIAM

• karta ~B6 11,5x16,5cm, wykonana na papierze kreda matowa 300g z podkładem z papieru złote lusterko, koperta w kolorze białym, zielonym lub pudrowy róż.

cena: 4,25 zł

ZAMAWIAM

powrót na stronę główną

Zamawiając zaproszenia prosimy podać wybrany numer zaproszenia, format, kolor kopert oraz dane do zaproszenia (ŚLUB, DATĘ, GODZINĘ, PRZYJĘCIE, TELEFONY, POTWIERDZENIE itp.) oraz listę gości do personalizacji lub zaznaczyć, że zostawiamy puste miejsce do samodzielnego uzupełnienia. Bardzo prosimy o wysyłanie listy gości z ODMIENIONYMI NAZWISKAMI !!! dokładnie tak jak mają być wpisane do zaproszenia, jedno pod drugim,  BEZ  NUMERACJI i z ewentualnym dopiskiem Sz.P. lub W.P. jeśli mają być dodane - nie dopisujemy nic i nie odmieniamy nazwisk. Nie odpowiadamy za błędy w tekstach przesłanych przez klientów! tanie zaproszenia ślubne

zaproszenia formatu A6

cena: 3,70 zł

cena bez podkładu złotego: 1,30 zł

cena z podkładem złotym: 1,80 zł

ZAMAWIAM

zaproszenia formatu B6

cena: 4,45 zł

ZAMAWIAM

ZAPROSZENIA DOSTĘPNE SĄ W DWÓCH FORMATACH: ~A6 10,5x14,8cm  lub  ~B6 11,5x16,5cm
DO ZAPROSZEŃ ZŁOCONYCH MOŻNA DOMÓWIĆ BILECIK WIELKOŚCI ~7x10cm
tanie zaproszenia ślubne
zaproszenia glamour

zaproszenia wykonane są na białym papierze 300g, z pozłacanymi literami - efekt lusterka -  naklejonym na złoty papier - również efekt lusterka, do wyboru koperty: B6 - zielone lub pudrowy róż;  A6 - zielone (proszę pytać o dostępność), pudrowy róż, eko lub białe, w cenie personalizacja zaproszeń

format A6

zaproszenia w formie karty
o wymiarach ~A6 10,5x14,8cm

zaproszenia w formie karty
o wymiarach ~B6 11,5x16,5cm

podkład z papieru złotego jednostronnego - efekt lusterka