Ochrona danych osobowych

Administratorem danych osobowych jest: Gift for You Agnieszka Jakubek z siedzibą Klęczany 277a, 39-127 Będziemyśl;

Dane osobowe zostały przesłane dobrowolnie oraz przetwarzane będą w celu realizacji zamówienia i wysłania gotowego produktu, zgodnie z art. 6 RODO;

Procesorem danych osobowych będzie firma kurierska UPS lub Poczta Polska;

Dane osobowe będą przechowywane do momentu ustania przydatności tj. na czas około 8 miesięcy (do momentu zakończenia wszystkich etapów realizacji zamówień);

Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych.

Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, aktualizowania, ograniczenia przetwarzania oraz ich usunięcia w dowolnym momencie poprzez kontakt mailowy: 

jak zorganizować wymarzony ślub

slubne.eu@gmail.com

zobacz nas na fb
zobacz nas na instagramie
zobacz nas na pintereście
zamów zaproszenia ślubne w twoim stylu
Bridelka.pl - zaproszenia, asortyment, dodatki na ślub i wesele

ZAMAWIAM PRÓBKĘ

Ze względu na fakt, iż wszystkie zaproszenia/zawiadomienia wykonywane są na indywidualne zamówienie, wymaga to przygotowania projektu z danymi oraz wg. wytycznych Klienta. Dlatego przy zamówieniu poniżej 20 szt. zaproszeń pobieramy opłatę w wysokości 20 zł za projekt, natomiast przy zamówieniu co najmniej 20 szt. jest on wykonywany gratis.

Ze względu na fakt, iż wszystkie nasze zaproszenia są wykonywane ręcznie – zastrzegamy sobie możliwość nieznacznych różnic w wyglądzie poszczególnych egzemplarzy.Kolorystyka wydrukowanych zaproszeń może nieznacznie różnić się od wyświetlanych na Twoim monitorze.

Zwroty:

Zakupione zaproszenia nie podlegają zwrotom ani wymianie - są zrobione specjalnie dla Ciebie.Prawo odstąpienia od umowy bez podania przyczyny nie przysługuje konsumentowi w przypadku, gdy oferowana usługa została już wykonana w całości, za wyraźną zgodą kupującego poinformowanego uprzednio przez sprzedającego o utracie prawa odstąpienia od umowy (przepis z ustawy).

Gwarancja:

Jeżeli otrzymany produkt będzie posiadał wady ukryte lub uszkodzi się podczas użytkowania z przyczyn niezależnych od Ciebie, możesz skorzystać z prawa gwarancyjnego. Gwarancja uwzględniana jest po wcześniejszym kontakcie mailowym.

Reklamacja:

1. Reklamacje dotyczące błędów w druku wynikłe z naszej winy oraz reklamacje dotyczące uszkodzenia towaru lub niezgodności w liczbie sztuk uwzględniane są po wcześniejszym kontakcie mailowym. 

2. Reklamacje dotyczące błędów w druku, które nie wynikają z naszej winy nie będą rozpatrywane. PO ZAAKCEPTOWANIU PROJEKTU NIE MA MOŻLIWOŚCI JAKICHKOLWIEK ZMIAN W PROJEKCIE, NIE PRZYJMUJEMY TAKŻE REKLAMACJI. 

3. Nie przyjmujemy żadnych przesyłek reklamacyjnych wysyłanych do nas za pobraniem. 

4. Zdjęcia zamieszczone na aukcji są jedynie zdjęciami poglądowymi, w związku z tym mogą nieznacznie odbiegać w zakresie barwy i jakości.

REGULAMIN

slubne.eu@gmail.com

Polityka Prywatności:

siedziba:

Gift for You Agnieszka Jakubek

Klęczany 277a

39-127 Będziemyśl

podkarpackie - Rzeszów

e-mail:

slubne.eu@gmail.com

INFORMACJE:

Jak zamawiać

Próbki

Wysyłka

Regulamin

Polityka prywatności

Płatność

Kontakt

Dojazd