Polityka Prywatności:

REGULAMIN

Ze względu na fakt, iż wszystkie zaproszenia/zawiadomienia wykonywane są na indywidualne zamówienie, wymaga to przygotowania projektu z danymi oraz wg. wytycznych Klienta. Dlatego przy zamówieniu poniżej 20 szt. zaproszeń pobieramy opłatę w wysokości 20 zł za projekt, natomiast przy zamówieniu co najmniej 20 szt. jest on wykonywany gratis.

Minimalne zamówienie / domówienie wynosi 20 zł.

Do papeterii ślubnej doliczany jest koszt opracowania projektów w wysokości od 30 do 100 zł w zależności od ilości zamówionych produktów.

Ze względu na fakt, iż wszystkie nasze zaproszenia są wykonywane ręcznie – zastrzegamy sobie możliwość nieznacznych różnic w wyglądzie poszczególnych egzemplarzy. Kolorystyka wydrukowanych zaproszeń może nieznacznie różnić się od wyświetlanych na Twoim monitorze.

Zwroty:

Zakupione zaproszenia nie podlegają zwrotom ani wymianie - są zrobione specjalnie dla Ciebie.Prawo odstąpienia od umowy bez podania przyczyny nie przysługuje konsumentowi w przypadku, gdy oferowana usługa została już wykonana w całości, za wyraźną zgodą kupującego poinformowanego uprzednio przez sprzedającego o utracie prawa odstąpienia od umowy (przepis z ustawy).

Gwarancja:

Jeżeli otrzymany produkt będzie posiadał wady ukryte lub uszkodzi się podczas użytkowania z przyczyn niezależnych od Ciebie, możesz skorzystać z prawa gwarancyjnego. Gwarancja uwzględniana jest po wcześniejszym kontakcie mailowym.

Reklamacja:

1. Reklamacje dotyczące błędów w druku wynikłe z naszej winy oraz reklamacje dotyczące uszkodzenia towaru lub niezgodności w liczbie sztuk uwzględniane są po wcześniejszym kontakcie mailowym. 

2. Reklamacje dotyczące błędów w druku, które nie wynikają z naszej winy nie będą rozpatrywane. PO ZAAKCEPTOWANIU PROJEKTU NIE MA MOŻLIWOŚCI JAKICHKOLWIEK ZMIAN W PROJEKCIE, NIE PRZYJMUJEMY TAKŻE REKLAMACJI. 

3. Nie przyjmujemy żadnych przesyłek reklamacyjnych wysyłanych do nas za pobraniem. 

4. Zdjęcia zamieszczone na aukcji są jedynie zdjęciami poglądowymi, w związku z tym mogą nieznacznie odbiegać w zakresie barwy i jakości.

 Studniówka

Urodziny

Komunia

 Chrzest

KONTAKT >

logo Bridelka.pl

HOME >

ślub i wesele w Rzymie

MENU

Ochrona danych osobowych

Administratorem danych osobowych jest: Gift for You Marek Jakubek z siedzibą Klęczany 277a, 39-127 Będziemyśl;

Dane osobowe zostały przesłane dobrowolnie oraz przetwarzane będą w celu realizacji zamówienia i wysłania gotowego produktu, zgodnie z art. 6 RODO;

Procesorem danych osobowych będzie firma kurierska UPS lub Poczta Polska;

Dane osobowe będą przechowywane do momentu ustania przydatności tj. na czas około 8 miesięcy (do momentu zakończenia wszystkich etapów realizacji zamówień);

Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych.

Korzystamy z narzędzi analitycznych Google Analytics, które zbierają informacje na temat Twoich odwiedzin strony, takie jak podstrony, które wyświetliłeś, czas, jaki spędziłeś na stronie czy przejścia pomiędzy poszczególnymi podstronami. W tym celu wykorzystywane są pliki cookies firmy Google LLC dotyczące usługi Google Analytics.

Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, aktualizowania, ograniczenia przetwarzania oraz ich usunięcia w dowolnym momencie poprzez kontakt mailowy: slubne.eu@gmail.com

Dojazd

Kontakt

Płatność

Polityka prywatności

Regulamin

bridelka_pl
@bridelka

Wysyłka

Próbki

Jak zamawiać

INFORMACJE:

siedziba:

Gift for You Marek Jakubek

Klęczany 277a

39-127 Będziemyśl

podkarpackie - Rzeszów

zaproszenia ślubne Rzeszów