JAK ZAMAWIAĆ

Zamawiając proszę wypełnić formularz uzupełniając tylko te dane, które dotyczą wybranego modelu. Bardzo prosimy o wysyłanie listy gości z ODMIENIONYMI NAZWISKAMI !!! dokładnie tak jak mają być wpisane do zaproszenia, jedno pod drugim, BEZ NUMERACJI, przecinków i z ewentualnym dopiskiem Sz.P. lub W.P. jeśli mają być dodane - nie dopisujemy nic i nie odmieniamy nazwisk.

Przykładowa personalizacja gości:

Sz.P. Annę i Jana Kowalskich

Sz.P. Katarzynę i Adama Nowaków

 

Po otrzymaniu wszystkich potrzebnych danych i wpłynięciu zapłaty za zaproszenia oraz przesyłkę, wykonujemy projekt (2-3 dni) i wysyłamy na wskazany adres mailowy (ewentualne poprawki do projektów wysyłamy w ciągu 1-2 dni).

Po otrzymaniu akceptacji projektu i wpłacie pieniędzy na konto przystępujemy do realizacji zamówienia. Termin realizacji od 7 do 10 dni roboczych liczony od akceptacji projektu.

Nie odpowiadamy za błędy w tekstach przesłanych przez klientów !

 

Ze względu na fakt, iż wszystkie zaproszenia/zawiadomienia wykonywane są na indywidualne zamówienie, wymaga to przygotowania projektu z danymi oraz wg. wytycznych Klienta. Dlatego przy zamówieniu poniżej 20 szt. zaproszeń pobieramy opłatę w wysokości 20 zł za projekt, natomiast przy zamówieniu co najmniej 20 szt. jest on wykonywany gratis.

 

Minimalne zamówienie / domówienie wynosi 20 zł.

Do papeterii ślubnej doliczany jest koszt opracowania projektów w wysokości od 30 do 100 zł w zależności od ilości zamówionych produktów.

 

dane do przelewu:

 
Gift for You Marek Jakubek
Klęczany 277a
39-127 Będziemyśl
 
Alior Bank SA   52 2490 0005 0000 4500 2674 8550

 Studniówka

Urodziny

Komunia

 Chrzest

KONTAKT >

logo Bridelka.pl

HOME >

ślub i wesele w Rzymie

MENU

Dojazd

Kontakt

Płatność

Polityka prywatności

Regulamin

bridelka_pl
@bridelka

Wysyłka

Próbki

Jak zamawiać

INFORMACJE:

siedziba:

Gift for You Marek Jakubek

Klęczany 277a

39-127 Będziemyśl

podkarpackie - Rzeszów

zaproszenia ślubne Rzeszów