siedziba:

Gift for You Marek Jakubek

Klęczany 277a

39-127 Będziemyśl

podkarpackie - Rzeszów

INFORMACJE:

Jak zamawiać

Próbki

Wysyłka

@bridelka
bridelka_pl

Regulamin

Polityka prywatności

Płatność

Kontakt

Dojazd

strona główna >

kontakt >

cena: 2,49 zł

ZAMAWIAM

ZAMAWIAM

Zamawiając zaproszenia prosimy podać wybrany numer zaproszenia, wierszyka, tekstu w środku oraz dane do zaproszenia (DATĘ, GODZINĘ, PRZYJĘCIE, RODZICE CHRZESTNI itp.) oraz listę gości do personalizacji lub zaznaczyć, że zostawiamy puste miejsce do samodzielnego uzupełnienia. Bardzo prosimy o wysyłanie listy gości z ODMIENIONYMI NAZWISKAMI !!! dokładnie tak jak mają być wpisane do zaproszenia, jedno pod drugim,  BEZ  NUMERACJI i z ewentualnym dopiskiem Sz.P. lub W.P. jeśli mają być dodane - nie dopisujemy nic i nie odmieniamy nazwisk. Nie odpowiadamy za błędy w tekstach przesłanych przez klientów!

Zamawiając zaproszenia prosimy podać wybrany numer zaproszenia, wierszyk, dane do zaproszenia (DATĘ, GODZINĘ, PRZYJĘCIE, itp.) oraz listę gości do personalizacji lub zaznaczyć, że zostawiamy puste miejsce do samodzielnego uzupełnienia. Bardzo prosimy o wysyłanie listy gości z ODMIENIONYMI NAZWISKAMI !!! dokładnie tak jak mają być wpisane do zaproszenia, jedno pod drugim,  BEZ  NUMERACJI i z ewentualnym dopiskiem Sz.P. lub W.P. jeśli mają być dodane - nie dopisujemy nic i nie odmieniamy nazwisk. Nie odpowiadamy za błędy w tekstach przesłanych przez klientów!

ZAPROSZENIA NA KOMUNIĘ 

Zaproszenia na chrzest klasyczne
Zaproszenia na komunię
Zaproszenia na komunię eko

zaproszenia

na chrzest

Zaproszenia na chrzest klasyczne

zaproszenia

na chrzest

zaproszenia

na komunię eko -

wkrótce

zaproszenia

na komunię

Zaproszenia na komunię

zaproszenia

na urodziny

Teksty do środka zaproszenia
Wierszyki do zaproszenia
Teksty dla Rodziców Chrzestnych
Teksty do środka zaproszenia
Wierszyki do zaproszenia

zaproszenia o wymiarach (po złożeniu) ok. 14x14cm

wykonane na papierze gładkim, satynowym o gramaturze 300g

w cenie biała koperta

i personalizacja zaproszeń

wiersze i wierszyki na komunię - sentencje

zaproszenia o wymiarach (po złożeniu) ok. 14x14cm

wykonane na papierze gładkim, satynowym o gramaturze 300g

w cenie biała koperta

i personalizacja zaproszeń

Zaproszenia na chrzest, urodziny i komunię

ZAPROSZENIA NA CHRZEST

cena: 3,99 zł

ZAMAWIAM

Zamawiając zaproszenia prosimy podać wybrany numer zaproszenia, tekstu z tyłu oraz dane do zaproszenia (DATĘ, GODZINĘ, PRZYJĘCIE, itp.) oraz listę gości do personalizacji lub zaznaczyć, że zostawiamy puste miejsce do samodzielnego uzupełnienia. Bardzo prosimy o wysyłanie listy gości z ODMIENIONYMI NAZWISKAMI !!! dokładnie tak jak mają być wpisane do zaproszenia, jedno pod drugim,  BEZ  NUMERACJI i z ewentualnym dopiskiem Sz.P. jeśli mają być dodane - nie dopisujemy nic i nie odmieniamy nazwisk. Nie odpowiadamy za błędy w tekstach przesłanych przez klientów!

ZAPROSZENIA NA CHRZEST ZŁOCONE

zaproszenia o wymiarach (po złożeniu) ok. 14x14cm, wykonane na papierze gładkim, satynowym o gramaturze 300g, w cenie biała koperta i personalizacja zaproszeń

zaproszenia o wymiarach (po złożeniu) ok. 14x14cm,  wykonane na papierze gładkim, satynowym o gramaturze 300g, w cenie biała koperta i personalizacja zaproszeń, do wyboru kilka kolorów wstążek

Zaproszenia na chrzest w formie pojedynczej karty ~B6 - 11,5x16,5cm z papieru 300g - dwustronnie zadrukowane - napisy z przodu dodatkowo pozłacane folią złotą lustrzaną - w zestawie biała koperta B6.

TEKST Z TYŁU ZAPROSZENIA:

cena: 2,49 zł

NOWOŚĆ! ZAPROSZENIA
NA CHRZEST I URODZINY

ZAPROSZENIA NA URODZINY

Zaproszenia na urodziny dziecka z miejscem na samodzielne uzupełnienie danych - PODAJ TYLKO IMIĘ DZIECKA i KTÓRE URODZINY.

Wraz z zamówieniem otrzymują Państwo:

  • zaproszenia o wymiarach (po złożeniu) ok. 14x14cm

  • wykonane na gładkim półmatowym białym papierze 300g

  • dopasowaną rozmiarem białą kopertę

  • pozostawione miejsce na samodzielne wypełnienie

Nie wysyłamy projektów do akceptacji - drukujemy wg. wzoru z aukcji ze zmienionym imieniem dziecka i napisem, które to urodziny.

cena: 2,49 zł

ZAMAWIAM